Ligové kolo v Brvništi

Ligové kolo v Brvništi máme za sebou… V dnešnú sobotu sa na štart 6. kola SSHL postavili skoro štyri desiatky družstiev a v krásnej papradňanskej doline nás okrem teplého počasia čakal aj nepríjemný vietor. Ale aj organizátori potvrdili, že na súťaži je to pravidlom! Boje útočníkov s terčom boli pre mnohých ozaj ťažké! Nakoniec sa šťastena v lige usmiala na mužov s Durďového, ktorí vyhrali s časom 13,677, body za 2. miesto patria Dolnému Hričove a 3. miesto si vybojoval muži z Kl auto Jasenové. Trošku smoly mali toto kolo hasiči z Mojšovej Lúčky, lebo im zostala len cena za najrýchlejší prúd z úžasným časom 13,073:-) A ako dopadla ženská kategória? Ligové body: 1. miesto pre Ihrišťe s časom 16,391 a tiež aj s najrýchlejším prúdom 15,882, body za 2. miesto s časom 18,627 patria Jablonovému a 3. miesto pre Bytčicu s časom 18,763. Ako tradične sme v Brvništi videli aj mohutnú divácku kulisu, ktorá sa pred slnkom mohla schovať na futbalovej tribúne a nechýbali ani domáce zemiakové placky a fakt poctivo pripravené hranolky tiež domácej výroby. Ale také je vždy Brvnište. (text a foto: Hasiči Predmier)