Domov

Priebežné výsledky po 5. kole kategória muži

Priebežné výsledky po 5. kole kategória ženy

Hasičky, hasiči a fanúšikovia požiarneho útoku. Mám pre Vás optimistickú správu.

Po diskusii v Rade SSHL, dúfame, že tento rok sa konečne po dvojročnej prestávke zas rozbehne SSHL. Týmto Vás pozývam na jarný Snem SSHL, ktorý plánujeme dňa 9.4.2022 o 16,00hod. v hasičskej zbrojnici v Brvništi. Súťaže plánujeme ak to opatrenia dovolia:

1. kolo 25.6.2022 v Trnovom a posledné 20.8.2022 v Predmieri.

Záujemcov o organizovanie kola poprosím, aby napísali svoju žiadosť do 31.3.2022 na e-mail sshl@azet.sk Roman Huliak – predseda SSHLkonečné poradie muži 2019


konečné poradie ženy 2019

Porada organizátorov ligových kôl

Streda 8. apríla 2020 o 17:00
Nakoľko sme boli nútení zrušiť Jarný snem SSHL, bude iba porada organizátorov. Pripomienky k doplneniu pravidiel zasielajte písomne iba na e-mail: sshl@azet.sk . Rada SSHL všetky preberie a prerokuje na porade organizátorov. O zmenách Vás budeme včas informovať.

Jarný snem SSHL 2020 ZRUŠENÝ !!!

Na Slovensku sa v súvislosti s vývojom epidemiologickej situácie vo výskyte ochorenia COVID-19 zakazujú v termíne od 10.03.2020 do 23.03.2020 všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám organizovať a usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy.
Verejnú vyhlášku, ktorou sa oznamuje vydanie rozhodnutia o nariadení opatrenia pri ohrození verejného zdravia podľa § 48 ods. 4 písm. d) zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov nájdete tu:
http://www.uvzsr.sk/docs/info/covid19/
Rozhodnutie_zakaz_hromadneho_podujatia_verejna_vyhlaska09_03.pdf

Jesenný snem SSHL 2019

24.11. 2019 Predmier Jesenný snem SSHL 2019
Srdečne vás pozývame na Jesenný snem SSHL, ktorý sa uskutoční v hasičskej zbrojnici v Predmieri. Bude sa bilancovať rok 2019, odovzdané budú finančné odmeny, ktoré sa tímy vybojovali. Plus poprosíme vás o konštruktívne návrhy na vylepšenie našej ligy, návrhy na zmeny pravidiel atď…
V mene rady ligy vás ešte prosíme o zaslanie potvrdenia o záujem o usporiadanie ligového kola v roku 2020 s predbežným termínom. Úplne postačuje napr: Máme záujem o ligové kolo: DHZ Horna Dolna 5.5.2020 na mail sshl@azet.sk do 17.11.2019. Ďakujeme

Vyhodnotenie SSHL 2019

Ďalší ročník ligy je už definitívne uzatvorený a zaspomínajme a pripomeňme si ako to všetko dopadlo. Na vyhodnotenie SSHL v Predmieri prijal pozvanie aj krajský riaditeľ HaZZ v Žiline Jaroslav Kapusniak, ktorý stál pri zrode tejto úžasnej myšlienky, veď donedávna aktívne súťažil.

12. finálové kolo SSHL v Predmieri

Úspešne je za nami aj posledné horúce kolo ligy a nechýbal ani osviežujúci a celkom príjemný dážď. Účastníkov súťaže prišla podporiť aj predsedníčka ŽSK Erika Jurinová, ktorá má nad SSHL záštitu.

11. kolo SSHL v Hrabovom

Predposledné kolo ligy je za nami a opäť veľa otáznikov. Horúce počasie, ale k tomu najstudenšia a najčistejšia voda v nádrži, to bola kombinácia, ktorá ale nepasovala každému. „Nesmelé“ výsledky niektorých favoritov ešte nevyriešili ťažkú ligovú tajničku

V Brvništi to išlo ako po masle

Aj takto by sme mohli zhrnúť priebeh 10. ligového kola, ktoré síce na chvíľu prerušil hrozivý mrak s dažďom a vetrom, ale po krátkom výpadku prívodu el. energie sme mohli pokračovať.

Návrat do Kamennej Poruby

SSHL sa po niekoľkých rokoch vrátila svojím 9.kolom medzi hasičov, ktorí tiež ligu zakladali. Slnko dnes počas dňa ukázalo svoju tienistú stránku a tiež dážď v noci, ale aj doobeda dal trati zabrať. Súťaž postupne výsledkami útokov gradovala a v samom závere po prestávke to bolo ozaj napínavé.

V Bytči holubári v akcii?️

8. kolo SSHL máme dnes za sebou a opäť bolo aj horúce a tiež niekomu pomáhal vietor, niekomu studená voda a možno aj pekná zelená tráva ? U niektorých už pribúdajú aj zranenia, tak to vôbec nie je jednoduché.

8. kolo SSHL – FireFest Bytča

Srdečne Vás pozývame na 44.ročník hasičskej súťaže o ,,pamätnú zlatú prilbu zakladateľa DHZ Bytča Ladislava Tombora“. Táto súťaž je zároveň 8.kolom v kalendári SSHL. Začiatok o 14.00 hod. a súťažíme v kategórií šport – muži,ženy a kategórií klasika – muži

Medailová žatva v Hliníku nad Váhom

Takto môžeme nazvať dnešné 7. ligové kolo SSHL v Hliníku nad Váhom pre družstvá z Bytčice. Dúfame, že si spoločný úspech pekne užili Počasie nebolo ideálne a tak ligové boje prerušil aj intenzívny lejak, ale správni hasiči nemôžu mať problém.

7.kolo SSHL a Mega Oldies Party Hliník nad Váhom

Tradične druhú júlovú sobotu pripravujeme pre Vás už XXVIII.ročník hasičskej súťaže, ktorá bude zároveň 7.kolom SSHL, po ktorej bude nasledovať Vám už dobre známa akcia s hitmi čias minulých, pod názvom Mega Oldies Party.

Tradičné hodové kolo v Staškove bolo veterné

Dnešne silným vetrom poznačené 6,ligové kolo v Staškove máme úspešne za sebou. Niektorým to vyšlo viac niektorým menej. Dnes sa z víťazstva tešili muži Malá Bytča „A“ a ženy Dulov

5. kolo SSHL – Rudinka

Prvá súťaž víkendového dvojkola v Rudinke je za nami a určite všetkých prekvapilo hlavne stále počasie a skoro aj bezvetrie. Zdá sa že aj slnko trošku poľavilo na intenzite a darilo sa aj útočníkom.

SSHL sa vrátila do Mojšovej Lúčky

Po sobotňajšom horúcom kole v Trnovom sme v nedeľu 30.6. putovali do Mojšovej Lúčky, kde sa vrátil ligový kolotoč po niekoľkých rokoch.

V Trnovom padali rekordy

Tretie kolo a prvý ligový dvojdeň odštartoval v Trnovom. Počasie ideálne, vynovená trať s nábehom z umelej trávy na futbalovom ihrisku v Trnovom priniesla rekordné časy v oboch kategóriách.

3. Kolo SSHL a zároveň súťaž o pohár predsedu DHZ, súťaž PS 8

DHZ Trnové Vás pozýva na 3. Kolo SSHL, súťaž o pohár predsedu DHZ, súťaž PS8 (po prvý krát u nás v Trnovom)
Súťaž bude prebiehať na novovybudovanom nábehu z umelej trávy.
Kedy: 29. 06. 2019
Miesto: Trnové
Začiatok: 13:00

2. kolo SSHL v Rosine

Po mesačnej prestávke sa nám naplno rozbieha ligový kolotoč a pri spomienke na začiatok v Žiline a “ super“ teplotu 4 stupne, nám tuším niektorým bolo ešte teplejšie ako naozaj. Takže sme už určite odvtedy rozmrzli.

Zamrznuté 1. kolo SSHL

A je to za nami! Prvé kolo našej ligy pod záštitou Predsedníčky ŽSK Eriky Jurinovej prebehlo na Hliníkovom námestí v Žiline a smutne zimné a mokré počasie nám doprialo teplotu len 4 stupne nad nulou.

Pozvánka na Deň svätého Floriána v Žiline: Hasičské súťaže, oslavy, pestrý program a ukážky techniky

Ani tento rok nebude v Žiline chýbať tradičné podujatie s názvom Deň svätého Floriána, patróna hasičov. Súťaže a oslavy sa uskutočnia v nedeľu 5. mája 2019 priamo na námestí Andreja Hlinku.

Porada organizátorov.

Štvrtok 25. apríla 2019 o 17:30
Žilina
Porada organizátorov ligových kôl 2019. Účasť povinná.
Pozor !!! Zmena termínu!!!

Jarný snem SSHL

Nedeľa 17. marca 2019 o 14:00
Kultúrny dom Dohňany
DHZ Mostište a Rada SSHL Vás pozývajú na jarný Snem 2019.
udalosť: https://www.facebook.com/events/2120982921298004

Jesenný snem SSHL

Jesenný snem sa bude konať v hasičskej zbrojnici v Hornom Vadičove v nedeľu 16.12.2018 o 14:00. Zároveň vás prosíme o zaslanie potvrdenia o záujem o usporiadanie ligového kola v roku 2019. Úplne postačuje napr: Máme záujem o ligové kolo. DHZ Horna Dolna na mail sshl@azet.st do 30.11.2018. Ďakujeme

ZÁZNAM: Slovenský SuperPohár 2018

12. ročník SSP v požiarnom útoku – Čadca 2018. Kompletný záznam zo SSP v Čadci. 13.10.2018

VIDEO: 1. kolo SSHL – Deň sv. Floriána ŽILINA

Zostrih toho najlepšieho čo sa udialo na 1. kole SSHL 2018

Zostrih z toho najlepšieho v ročníku 2017: