Horúce 10. kolo v Predmieri

Opäť ďalšie mimoriadne teplé kolo počas Hasičskej soboty v Predmieri dalo zabrať ozaj každému. A dokonca aj trávnik pred vysušením zachránilo len dvojtýždňové intenzívne zalievanie, aby boli podmienky pre všetkých pripravené.

Predmier obsadili hasiči

Súťaže Hasičov nestrácajú na popularite. My sme navštívili takú, ktorá ulahodila aj členom známej kapely Horkýže Slíže.

Uverejnil používateľ Televízia Raj Pondelok 20. august 2018

Išlo už ozaj do tuhého boja v závere ligy a ťažká trať ukázala, že o dobré výsledné časy bola celkom núdza / 13,… / U mužov je o víťazovi ligy pravdepodobne rozhodnuté, ale u žien je to práve ešte stále otvorené. Na medailové stupienky si ligové družstvá pustili len borcov zo Stupného, ktorí skončili celkovo druhí. Tak ako si delili body ligisti :1. Hliník nad Váhom 13,987
2. Staškov B 14,275
3. Jablonové 14,624
U žien sa bodovalo takto : 1. Ihrište 16,484
2. Bytčica 16,602
3. Dolný Hričov 17,969
Špeciálna cena pre naj. útočníkov v podobe sladkého medu s včielkou bola pripravená u mužov pre ĽP z Ďurďového 13,014 a u žien sladká odmena pre PP Ihrište 15,784.
A ešte si spolu pozrime ako sa „krotili rozdeľovače“ v Predmieri…..

Uverejnil používateľ Hasiči Predmier Utorok 21. august 2018

Reprezentácia v Predmieri

V septembri čaká našu hasičskú rodinu významné podujatie a dokonca prvýkrát v histórii na našom malom SLOVENSKU privítame účastníkov MS v hasičskom športe v Banskej Bystrici. Bolo nám cťou, že počas hasičskej soboty a zároveň sútaže SSHL, reprezentačné družstvá mužov a žien práve u nás predviedli svoje útoky a zoznámili sme sa s jednotlivými členmi, ktorých prišiel podporiť aj prezident: gen. JUDr. Alexander Nejedlý, PhD. Želáme všetkým účastníkom MS, aby ešte posledné dni prípravy doladili formu a potom ukázali svetu, že sa “ nestratíme a vieme zabojovať“ ?

Uverejnil používateľ Hasiči Predmier Utorok 21. august 2018

Kompletné výsledky 10. kola SSHL v Predmieri TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *